Faleristika · řády a vyznamenání
505 položekmedaile
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, původní stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, původní stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, náhradní kov
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, náhradní kov
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, nová stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, nová stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz, původní stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz, původní stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz, původní stuha, původní vzácná etue
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz, původní stuha, původní vzácná etue
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha a ministužka, nádherný stav
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha a ministužka, nádherný stav
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
ProdánoVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, zlacený bronz, původní stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
Prodáno
SklademVojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz, původní stuha
Vojenská jubilejní pam. medaile z r.1898, bronz, původní stuha
Rakousko-Uhersko · medaile · 1898
700 Kč
Prodánobez fotografie
Francouzská vojenská medaile, období 1870-1950, III. typ
Francie · medaile · 1870–1950
Prodáno
Prodánobez fotografie
Francouzská vojenská medaile, období od r.1951
Francie · medaile · 1951
Prodáno
Prodánobez fotografie
Francouzská vojenská medaile, období 1870-1950, III. typ, větší hlava
Francie · medaile · 1870–1950
Prodáno
Prodánobez fotografie
Československá vojenská medaile Za zásluhy, stříbrná, vyrobce Spink&Son, orig. etue
Československo · medaile
Prodáno
Prodánobez fotografie
Československá vojenská medaile Za zásluhy, stříbrná
Československo · medaile
Prodáno
Prodánobez fotografie
Francouzská vojenská medaile, období 1870-1950, III. typ
Francie · medaile · 1870–1950
Prodáno
Prodánobez fotografie
Československá vojenská medaile Za zásluhy
Československo · medaile
Prodáno
Prodánobez fotografie
Československá vojenská medaile Za zásluhy, stříbrná
Československo · medaile
Prodáno
Prodánobez fotografie
Československá vojenská medaile Za zásluhy, bronzová + legitimace + 2 ks nasivky Czechoslovakia, prukaz interbrigadisty s fotografii, 3 ks pism.dokumenty na jmeno Jan Goergsoes
Československo · medaile
Prodáno